Webové stránky ceník

Chcete vědět, jaká bude přibližná cena webových stránek, pokud si je necháte zhotovit u mě? Záleží na rozsahu webu, obsahu a jaké materiály máte již nyní k dispozici, ale jistě se domluvíme, jsem vám ochotná vyjít vstříc.

Sledujte můj ceník, občas vyhlašuji slevové akce!

Cena webových stránek dle rozsahu

Jednostránkový web

Cena od:
6 920 Kč

  • Menu s logem
  • Textové části a obrázky
  • Kontakty s formulářem
  • Vložená mapa s posunem
  • Naplnění vaším textem a obrázky v ceně

Pro koho je tento web vhodný?

Vícestránkový web

Cena od:
12 580 Kč

 • Vše, co je uvedeno u jednostránkového webu
 • Další prvky na míru, jako například poptávkový formulář, vyřešení GDPR, blog, kde si budete moci sami vkládat nové příspěvky, recenze klientů, portfolio, propojení s Facebookem, sdílení článků na facebooku, zaškolení administrace zdarma, atd.
Rozsáhlý web, malý e-shop

Cena od:
22 250 Kč

 • Vše, co je uvedeno u vícestránkového webu
 • Další prvky na míru, jako například rezervační systém, jazykové verze, napojení na e-shop, vložení vašich produktů
 • Uvedená cena je jen orientační, záleží na rozsahu webu a na tom, jaké prvky na míru budete na webu chtít. Vyplňte poptávkový formulář a zjistěte přesnou cenu.

Chcete nižší cenu?

Při požadavku nižší ceny se lze domluvit na částečném plnění obsahu webu klientem, nebo spolu můžeme vymyslet jiné řešení, při kterém by bylo možné ušetřit.

Viděli jste někde lepší nabídku?

Věřte, že extrémně nízká cena za tvorbu webových stránek je podezřelá. Každý se nějak musí živit a tvorba webu je poměrně časově náročná činnost. Extrémně levné weby budou pravděpodobně udělány za extrémně krátkou dobu a budou šité horkou jehlou, něco jim bude chybět. Vašemu podnikání následně neudělají dobrou službu. Já do světa pouštím pouze weby, které mají 100% vše, co mají mít. Tedy originální design, bezchybnou funkčnost, rychlost, uživatelskou přívětivost. Weby jsou pečlivě odzkoušené na mobilu a tabletu, s vyřešeným onpage SEO.

 

Přesvědčte se o spokojenosti mých klientů

Školení administrace zdarma

Po dokončení webu vám v případě zájmu dám školení administrace vašeho webu zdarma. Budete si tak moci sami měnit texty a přidávat články.

Vytvořím vám webové stránky na míru

Váš web bude běžet na WordPress a bude pro vás jednoduché a příjemné s ním pracovat. Uživatelsky přívětivý bude i pro vaše zákazníky, aplikuji nejnovější znalosti UX a SEO. Váš web tak bude mít skvělou výchozí pozici pro to, aby se začal zobrazovat v přirozených výsledcích vyhledávání – tedy aby vás lidé našli přes Google či Seznam vyhledávání.

Správa webu

Máte strach, že po vytvoření webu nebudete vědět, co s ním? Že budete potřebovat něco upravit a nebudete to umět? Svým klientům ráda zůstávám i nadále k dispozici pro jakékoliv úpravy či údržbu webu, ať už v měsíčním paušálu, nebo v hodinové sazbě, kdy opravdu platíte pouze za provedenou práci.