Tvorba wordpress stránek

Podnikání se vám rozjíždí a potřebujete mít také web, který jde s dobou, a k tomu máte dobré zkušenosti s wordpressem? WordPress je skvělý open source redakční systém pro tvorbu webových stránek různých rozsahů a lze na něm tvořit i e-shopy.

Výhody wordpressového webu

Díky tomu, že váš web bude vytvořený na wordpressu, bude cena za vytvoření nižší, protože neplatíte licenci za jiné řešení. Pokud máte web běžící na wordpress, ušetříte i za následné úpravy, protože buď si je budete moci udělat sami  (wordpress je jednoduchý na ovládání) nebo vždy najdete někoho, kdo se věnuje tomuto redakčnímu systému. Můžete se tedy cítit jistěji a méně závislí na tvůrci webu. WordPress používají i velké mezinárodní společnosti. Díky masovému používání jsou vytvářeny téměř každý měsíc aktualizace, které zvyšují bezpečnost systému a neustále ho vylepšují ať už v rámci uživatelského rozhraní či samotného redakčního systému. systém lze kdykoliv rozšířit o nové funkce bez nutnosti přetvářet základ. WordPress má samozřejmě své nevýhody, ale vše se dá řešit.

Web běžící na wordpress

tvorba wordpress stránek

Web bude mít skvělý a moderní design, bude responzivní (to znamená, že bude web uzpůsobený i pro rozlišení mobilů a tabletů), vaši potenciální zákazníci se na něm budou dobře orientovat a pro vás bude jednoduché na stránce změnit obsah, protože používám jednu z nejlépe hodnocených wordpressových builderů Divi.

design wordpress stránek

Design přizpůsobený mobilům

Vaši zákazníci si nyní budou moci pohodlně prohlédnout váš web nejen na počítači, ale na mobilu nebo tabletu. Z mobilu eviduji u svých klientů již cca 40% přístupů, takže je to jedna z priorit.

texty wordpress stránek

Nemáte fotky ani texty? Nevadí

Pokud nejste zrovna tvořivé typy nebo na psaní textů zkrátka není ve vaší firmě čas, vytvořím je za vás. Stejně tak fotografie lze pořídit ve fotobance nebo nafotit.

správa wordpress stránek

Správa webu za minimální náklady

Nemusíte se bát, že po dokončení webu budete někoho horko těžko shánět a za každou malou změnu se nedoplatíte. Svým klientům poskytuji správu webu za rozumnou cenu.

změna textu na wordpess stránkách

Texty budetE moci měnit i sami

Na menší změnu textu nebudete nikoho potřebovat, bude si moci text jednoduše přepsat sami a nebudete muset za to nikoho platit. Podívejte se, → jak ←.

Ukázka tvorby wordpress stránek

ukázka tvorby wordpress stránek

Chcete webové stránky běžící na wordpress?

tvorba wordpress stránek

Vaše wordpressové stránky upravíte levou zadní

I naprostý laik s přehledem zvládne přepsat či přidat text na webových stránkách ode mě. Podívejte se na video, jak je to jednoduché.

Ano, i na vašem webu to půjde takto snadno 😉

Školení WORDPRESS zdarma

Po dokončení webu vám v případě zájmu dám zhruba hodinové školení administrace wordpressu zdarma. Budete si tak moci sami měnit texty na webu a přidávat články. Školení probíhá na dálku nebo v mé kanceláři.

Pokud nehoříte touhou upravovat si web sami, je samozřejmě možné domluvit se na správě webu a já veškeré změny provedu.

Máte otázky?

Chcete vědět trochu víc předtím, než zašlete poptávku na tvorbu wordpressového webu? Budu ráda, když se mi ozvete, konzultace je nezávazná.

Telefon

725 362 927

E-mail

info@zuzanafilova.cz

ADRESA

U statku, Hýskov u Berouna

O výhodách wordpressu se můžete dočíst například v tomto článku „The 10 Advantages of Using WordPress for Developing Business Website“ nebo v článku 6 Important Reasons Why You Should Use WordPress for Your Website.

Základní informace najdete na Wikipedi v čánku „WordPress“, nebo na webu WordPress Česko.