Tvorba webů na platformě WordPress

Webové stránky na míru

 

1.

Návrh struktury webu

Prvním krokem při tvorbě vašeho nového webu bude navržení jeho struktury (tedy jaké bude mít stránky) podle analýzy klíčových slov. Tato fáze je velmi důležitá proto, aby byl web po spuštění dohledatelný vašimi zákazníky ve vyhledávačích (důležité pro SEO).

 

2.

Tvorba webu na míru

Weby tvořím vždy unikátní, přizpůsobené klientovi a jeho požadavkům. Používám platformu WordPress, konkrétně Divi, kde lze vytvořit téměř jakýkoliv design. Už při tvorbě webu aplikuji pravidla UX (uživatelské přívětivosti) a SEO, jedině tak vám bude dobře sloužit.

U
 

3.

SEO – Aby váš web byl vidět

Web je hotový, co dál? Chcete, aby k vám zákazníci chodili sami, jen tak z vyhledávání na internetu? Bez SEO to nepůjde. Vašim stránkám nastavím popisky stránek, titulky a optimalizuji je pro vyhledávače Google a Seznam (“udělám SEO”).

↓ Přejít na ↓

mé Realizace webů

Webové stránky tvořím ráda moderní, designově vyladěné a vzdušné. Dávám si pozor na to, aby web nebyl přeplácaný a byl jednoduchý na používání. Zákazník se na něm musí vždy rychle zorientovat.

Jste z Prahy či z Berouna? Tak to je ideální, můžeme se osobně potkat a domluvit se. Není ale problém spolupracovat i na dálku, většinu projektů zvládám přes telefon a e-mail.

Realizace webových stránek na míru Beroun

Krasnematerstvi.cz

Webové stránky na míru nabízející služby duly (poporodní asistentky).

Trustyou.cz

Tvorba webu pro Trustyou.cz, nabízející zcela unikátní marketingový nástroj pro hoteliéry.

webové stránky na míru - Plzeň, Praha, Beroun
Tvorba webů na wordpress Beroun

BIPRO.cz

Web pro účetní firmu působící v Plzni, Berouně a Praze.

Jobsagentur.cz

Tvorba webových stránek na míru pro personální agenturu sídlící Praze.

Tvorba webů - Plzeň, Praha, Beroun

Chci vědět,

(Odeslat poptávku)

Tvorba mobilního webu

Moje weby jsou všechny optimalizované pro mobily i tablety. Na mobilní vzhled kladu velký důraz, protože u svých klientů eviduji již kolem 40% přístupů na web přes mobil. Je důležité, aby byly stránky pohodlně použitelé i z mobilu, tedy je třeba udělat například dostatečně velká tlačítka nebo zmenšovat obrázky, aby se stránky nenačítaly příliš dlouho.

responzivní web na míru
mobilní web na míru
web na míru přizpůsobený mobilům
tvorba webu na míru pro mobily

Máte otázky?

Chcete vědět trochu víc předtím, než zašlete poptávku? Budu ráda, když se mi ozvete.

Telefon

725 362 927

E-mail

info@zuzanafilova.cz

ADRESA

U statku, Hýskov u Berouna

O tvorbě webových stránek na míru zjistíte další informace například v článku Jak se vlastně tvoří web a proč stojí víc, než čekáme? na serveru Interval.cz nebo v sekci Tvorba webů serveru MladyPodnikatel.cz.