Tvorba firemních webových stránek

Podnikání se vám rozjíždí a potřebujete mít také web, který jde s dobou? Jste na správném místě, s tvorbou vaší firemní prezetace na internetu vám pomůžu. Udělám za vás vše od A do Z, pokud si budete přát. Udělám návrh designu, vytvořím web, zařídím vám doménu i hosting, zprovoznění webu na hostingu. Nemáte texty, fotky či logo? Nevadí, vše se dá lehce vyřešit.

Jak bude web vypadat?

Ukázka tvorby firemních webových stránek

Web bude moderní, responzivní (to znamená, že bude web uzpůsobený i pro rozlišení, které mají mobily a tablety), dobře ovladatelný pro vaše zákazníky a pro vás bude jednoduché na webu změnit text, protože používám jednu z nejlépe hodnocených wordpressových builderů Divi. Nemusíte se tedy bát, že po vytvoření webu bude problém na webu cokoliv změnit.

responzivní firemní webové stránky

Design přizpůsobený mobilům

Vaši zákazníci si nyní budou moci pohodlně prohlédnout váš web nejen na počítači, ale na mobilu nebo tabletu. Z mobilu eviduji u svých klientů již cca 40% přístupů, takže je to jedna z priorit.

obsah na firemních webových stránkách

Nemáte fotky ani texty? Nevadí

Pokud nejste zrovna tvořivé typy nebo na psaní textů zkrátka není ve vaší firmě čas, vytvořím je za vás. Stejně tak fotografie lze pořídit ve fotobance nebo nafotit.

správa firemních webových stránek

Správa webu za minimální náklady

Nemusíte se bát, že po dokončení webu budete někoho horko těžko shánět a za každou malou změnu se nedoplatíte. Svým klientům poskytuji správu webu za rozumnou cenu.

změna textu na firemních webových stránkách

Texty budetE moci měnit i sami

Na menší změnu textu nebudete nikoho potřebovat, bude si moci text jednoduše přepsat sami a nebudete muset za to nikoho platit. Podívejte se, → jak ←.

Ukázka tvorby firemních webových stránek

Ukázka tvorby firemních webových stránek

Zaujaly vás moje služby?

tvorba firemních webových stránek

Vaše firemní webové stránky poběží na wordpress

Seznamte se se skvělým builderem Divi. I naprostý laik s přehledem zvládne přepsat či přidat text na svých firemních stránkách. Podívejte se na video, jak je to jednoduché.

Ano, i na vašem webu to půjde takto snadno.

Školení WORDPRESS zdarma

Po dokončení webu vám v případě zájmu dám zhruba hodinové školení administrace wordpressu zdarma. Budete si tak moci sami měnit texty na webu a přidávat články. Školení probíhá na dálku nebo v mé kanceláři.

Máte otázky?

Chcete vědět trochu víc předtím, než zašlete poptávku na firemní webové stránky? Budu ráda, když se mi ozvete, konzultace je nezávazná.

Telefon

725 362 927

E-mail

info@zuzanafilova.cz

ADRESA

U statku, Hýskov u Berouna

Proč je dobré si pořídit firemní webové stránky a další užitečné informace zjistíte například v článku Proč mít firemní webové stránky na serveru iPodnikatel.cz. O ochraně práv na firemním webu si můžete přečíst také článek Webové stránky firem a jejich úskalí na serveru cak.cz. Chcete vědět, jaké jsou podle serveru Pruvodcepodnikanim.cz nejčastější chyby při zadávání tvorby firemních webů? Přečtěte si, jak se jim vyhnout.