Šablona Divi

Šablona Divi je ideální šablona jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé uživatele. Dokážete v ní udělat vše, co potřebujete na webu spravovat, bez potřeby zasahování do kódu a bez programování. Pro vás jako zákazníka pak je nejdůležitější, že si můžete sami lehce spravovat texty na webu, měnit obrázky nebo přidávat nové články.

 

Divi * zdarma?

WordPressová šablona Divi je prémiová šablona, patří mezi to nejlepší, co můžete dostat. U mě dostanete tuto skvělou šablonu v ceně webu, takže si budete moci užívat veškeré její výhody zcela bezplatně.

 

Ukázka práce na Divi

Sledujte, jak snadno upravíte svůj web. Máte možnost editovat texty takzvaně z backendu (obvykle tato část rozhraní slouží k administraci webu a k práci s daty) nebo z frontendu (tedy z části webu viditelné běžným navštěvníkům). Vy po přihlášení uvidíte web tak, jak je viditelný všem, s tím rozdílem, že se budete moci rovnou pustit do změn. Po uložení pak budou změny rovnou viditelné návštěvníkům webu.

Ukázka editace

Takhle vypadá editace v šabloně Divi. První obrázek je editace textového pole v backendu a druhý je editace stránky z frontendu. Tento web je postavený na šabloně Divi a na obrázku vidíte, jak vypadá editace přímo této stránky, na kterou se nyní díváte, z frontendu.

Editace z backendu

Editace Divi z backendu

Editace z frontendu

Editace Divi ukázka - frontend

Šablony na výběr

Šablona sama o sobě je placená, ale jakmile si ji jednou zaplatíte, máte na výběr mnoho tematických šablon zdarma. Najdete tu šablony pro restaurace, pekárny, IT firmy, umělce, novináře, a mnoho dalších.

Školení práce v Divi

Pokud si necháte u mě vyrobit web, bude fungovat na šabloně Divi. Dostanete školení zdarma, takže si budete moci sami upravovat například texty nebo obrázky, bude moci také sami přidávat články na web bez pomoci programátora.

školení divi zdarma

Chci si prohlédnout

Zuzana Fílová

Zuzana Fílová

Autorka článku, webový tvůrce a PPC specialista

"Baví mě vytvářet weby tak, aby byly co nejvíce funkční, optimalizované pro vyhledávače a vizuálně atraktivní."

Může vás také zajímat

Meta popisky a titulky

Meta popisky a titulky

Meta popisky a titulky jsou základním kamenem optimalizace pro vyhledávače (SEO = search engine optimization).

SEO

SEO

SEO neboli search engine optimization je optimalizace webů pro vyhledávače. Tuto optimalizaci je nutné provést, aby se na váš web vůbec dostali vaši potenciální klienti. Bez ní bude mít web téměř nulovou návštěvnost. Je to jako kdybyste si otevřeli cukrárnu ve velkém měste, ale …