5 důvodů, proč byste se mnou měli spolupracovat

 

1. Mám přesah do SEO a UX

Přesahy se hodí v případě, že na projektu dělá jednotlivec., znamená to pro vás přidanou hodnotu. Například web bude navržen tak, aby se dobře dělaly marketingové kampaně, aby měl web potenciál se umisťovat na předních pozicích ve vyhledávačích a že se bude uživatelům dobře používat.

2. Jsem kreativec, který napíše i texty

Mám zkušenosti také se psaním textů a copywritingem, takže mi můžete svěřit i texty. Veškerá textace pak bude tvořena s ohledem na SEO.

3. Konzultace jsou v ceně webu

Pokud sháníte dodavatele webu, zjistěte si dopředu, jak si účtuje konzultace. U mě je máte v ceně!

4. Nebudu na vás mluvit v “ajťáčtině” 🙂

Vždy se zajímám o to, jestli mi klient rozumí. Chápu, že váš obor je něco jiného a že se ve světě “online” nemusíte úplně dobře orientovat. Od toho tu nejste vy, ale já. Není nutné používat zkratky a odborné termíny, spíše je potřeba se s klientem dorozumět co, proč a jak.

5. Držím termíny

Domluvíme si předem pevný termín nebo pevnou cenu? Potom se na to můžete spolehnout.

 

 

...pokud se neozvu do 48 hodin, máte u mě slevu!

Reference

“Se Zuzkou se mi moc dobře spolupracovalo. Vážím si jejího vstřícného a proaktivního přístupu. Vytvářila pro nás web krasnematerstvi.cz a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Nejenže web hezky vypadá, ale zároveň Zuzka přemýšlí tak, aby byl funkční i z marketingového hlediska. Zuzka dodržela všechny termíny, sama přicházela s nápady. Moc děkujeme!”

Žaneta Krčilová

Tvorba webu krasnematerstvi.cz

“Spolupráce se Zuzkou byla na jedničku. Veškeré mé požadavky a následné otázky na tvorbu a vzhled webových stránek dokázala pohotově vyřešit.  Společné jednání a celkově odvedené práce na webových stránkách zvládla skvěle. Se vším si dokázala poradit a to se cení, protože já jsem celkem náročná, vše potřebuji mít perfektní. Spolupráce byla rozhodně na profesionální úrovni. Mohu jenom doporučit! Za mě jednička s hvězdičkou!”

Kristýna Poláčková

Tvorba webu ateliergardens.cz