5 důvodů,

proč byste se mnou měli spolupracovat?

 

1. Držím termíny

Domluvíme si předem pevný termín nebo pevnou cenu? Potom se na to můžete spolehnout.

2. Nejste zrovna na psaní textů? vyřeším to za vás.

Jímá vás hrůza připomyšlení na to, jak jste psali slohové práce ve škole a se psaním se moc nekamarádíte? Nevadí, mám zkušenosti také se psaním textů a spoustu chybějících textů vyřeším za vás.

3. Konzultace jsou v ceně webu

U velkých agentur je pravděpodobné, že vám naúčtují každý telefonát. U mě máte konzultace v ceně!

4. Nebudu na vás mluvit v “ajťáčtině” 🙂

Vy se vyznáte ve svém businessu, já zase ve svém a tomu přizpůsobuji konverzaci. Není nutné používat odborné termíny, spíše se budu chtít s vámi dorozumět co, proč a jak.

5. Mám přesah do SEO a UX

Přesahy se hodí v případě, že na projektu dělá jednotlivec., znamená to pro vás přidanou hodnotu. Například web bude navržen tak, aby se dobře dělaly marketingové kampaně, aby měl web potenciál se umisťovat na předních pozicích ve vyhledávačích a že se bude uživatelům dobře používat.  
 

…pokud se neozvu do 48 hodin, máte u mě slevu!

Reference

“Se Zuzkou se mi moc dobře spolupracovalo. Vážím si jejího vstřícného a proaktivního přístupu. Vytvářila pro nás web krasnematerstvi.cz a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Nejenže web hezky vypadá, ale zároveň Zuzka přemýšlí tak, aby byl funkční i z marketingového hlediska. Zuzka dodržela všechny termíny, sama přicházela s nápady. Moc děkujeme!”

Žaneta Krčilová

Tvorba webu krasnematerstvi.cz

“Spolupráce se Zuzkou byla na jedničku. Veškeré mé požadavky a následné otázky na tvorbu a vzhled webových stránek dokázala pohotově vyřešit.  Společné jednání a celkově odvedené práce na webových stránkách zvládla skvěle. Se vším si dokázala poradit a to se cení, protože já jsem celkem náročná, vše potřebuji mít perfektní. Spolupráce byla rozhodně na profesionální úrovni. Mohu jenom doporučit! Za mě jednička s hvězdičkou!”

Kristýna Poláčková

Tvorba webu ateliergardens.cz

↓ Chci si prohlédnout ↓