Levný web

Pokud potřebujete web, ale váš rozpočet není takzvaně nafukovací, nabízím variantu „Levný web“, tedy web postavený na wordpressu v ceně už od 5 250 Kč. Web bude optimalizovaný pro vyhledávače (zahrnuje základní on-page SEO) a bude uživatelsky přívětivý.

Jak bude web vypadat?

Pokud opravdu zvolíte finančně nejméně náročnou variantu výroby, bude to tzv. one page web, tedy veškerý obsah bude soustředěný na jednu stránku a web bude mít menu, pomocí kterého se váš klient může pohybovat po stránce. Optimalizace pro mobily je samozřejmostí, takže váš nový web bude možné si pohodlně prohlížet i přes mobilní zařízení a tablet.

Kontaktujte mě

Vaše firemní webové stránky poběží na wordpress

Seznamte se se skvělým builderem Divi. I naprostý laik s přehledem zvládne přepsat či přidat text na svých firemních stránkách. Podívejte se na video, jak je to jednoduché.

Ano, i na vašem webu to půjde takto snadno.

Školení WORDPRESS zdarma

Po dokončení webu vám v případě zájmu dám zhruba hodinové školení administrace wordpressu zdarma. Budete si tak moci sami měnit texty na webu a přidávat články. Školení probíhá na dálku nebo v mé kanceláři.

Máte otázky?

Chcete vědět trochu víc předtím, než zašlete poptávku na levný web? Budu ráda, když se mi ozvete, konzultace je samozřejmě nezávazná.

Telefon

725 362 927

E-mail

info@zuzanafilova.cz

ADRESA

U statku, Hýskov u Berouna

Co by měl levný web obsahovat a co si ohlídat najdete v článku „Levné webové stránky

Koho poptat, když jste se rozhodli pro levný web zjistíte v článku „Levný web