Jak přidat nového uživatele do Google Ads

Pokud chcete někomu dalšímu umožnit nahlédnout do vašeho účtu Google Ads, nemusíte mu hned dávat heslo do svého gmailu. Přidejte ho raději jako nového uživatele, následně lze uživatele opět bez problémů odebrat.

 

Jděte do Nástrojů a nastavení

Přihlaste se do účtu Ads, nahoře vpravo v menu je sekce Nástroje a nastavení. Klikněte na ní a po rozbalení otevřete sekci Nastavení/Přístup k účtu.

Přidejte gmail uživatele

Ve správě uživatelů uvidíte aktuální uživatele s přístupem do vašeho účtu. Pro přidání nového klikněte na modré plus a přidejte uživatele tak, že vyplníte jeho e-mail (musí být gmail). Dále zaškrtněte, jaké mu dáváte práva.

Vyplňte práva a je to!

Vyplňte novému uživateli jeho práva. Máte na výběr úrovně Pouze e-mail, Pouze k náhledu, Standardní a Správce.

Pokud přidáváte do Ads mě, abych vám dělala správu kampaní, dejte úroveň přístupu Standardní nebo Správce. Pokud chcete někomu pouze nechat nahlédnout do vašeho účtu bez možnosti přenastavování, zvolte Pouze k náhledu a odešlete pozvánku.

Nový uživatel dostane do e-mailu pozvánku a musí ji potvrdit. Stejně tak vy dostanete informační e-mail o tom, že byl přidán nový uživatel.

Zuzana Fílová

Zuzana Fílová

Autorka článku, webový tvůrce a PPC specialista

"Baví mě vytvářet weby tak, aby byly co nejvíce funkční, optimalizované pro vyhledávače a vizuálně atraktivní."

Může vás také zajímat

K čemu je Google Analytics?

K čemu je Google Analytics?

K čemu je Google Analytics Vysvětlení pro laiky, hlavně pro mé klienty Google Analytics je nástroj vyvinutý společností Google, je k dispozici zdarma, i když můžete zaplatit nějakému specialistovi, aby vám vložil měřicí kód Google Analytics na váš web. K tomu, abyste...

Meta popisky a titulky

Meta popisky a titulky

Meta popisky a titulky jsou základním kamenem optimalizace pro vyhledávače (SEO = search engine optimization).

Divi

Divi

Web vyrobený s pomocí Divi má opravdu jednoduchou editaci textu, úpravu zvládne i naprostý začátečník. Pro vás jako zákazníka je tedy nejdůležitější, že si můžete sami lehce spravovat obsah webu nebo přidávat nové články, případně nové projekty.